<Toudi> 3 dni temu zmieniłem bank z PKO na Citibank i łączył...
Kategorie: Rozmowy GG IRC
A A A A

<Toudi> 3 dni temu zmieniłem bank z PKO na Citibank i łączyło się to z przelaniem 90% środków z pierwszego banku do drugiego
<Toudi> Przelew zatytułowałem: "Koniec z beznadzieja PKO".
<Toudi> W związku z dużą kwotą przelewu, musiał on być potwierdzony telefonicznie.
<Toudi> Po jakimś czasie dzwoni gość z PKO i czyta dane, które mu się wyświetliły. Imię, nazwisko, adres i dochodzi do tytułu.
<Toudi> Gość czyta "Koniec z..." i w tym momencie zapada cisza, która przerywa mój chichot w słuchawkę.
<Toudi> Jakoś mu się udało w końcu dokończyć procedurę, ale w miedzy czasie okazało się, że wpisałem zły numer konta do przelewu, więc muszę powtórzyć operację.
<Toudi> Wyciągnąłem wnioski z tego zdarzenie i możecie tylko wyobrazić moje zadowolenie gdy słyszałem następnego kolesia jąkającego przez telefon: "Jestem gejem i lubię chapać dzide"

Cofnij
3.62
<Toudi> 3 dni temu zmieniłem bank z PKO na Citibank i łączyło się to z przelaniem 90% środków z pierwszego banku do drugiego<br><Toudi> Przelew zatytułowałem: "Koniec z beznadzieja PKO".<br><Toudi> W związku z dużą kwotą przelewu, musiał on być potwierdzony telefonicznie.<br><Toudi> Po jakimś czasie dzwoni gość z PKO i czyta dane, które mu się wyświetliły. Imię, nazwisko, adres i dochodzi do tytułu.<br><Toudi> Gość czyta "Koniec z..." i w tym momencie zapada cisza, która przerywa mój chichot w słuchawkę.<br><Toudi> Jakoś mu się udało w końcu dokończyć procedurę, ale w miedzy czasie okazało się, że wpisałem zły numer konta do przelewu, więc muszę powtórzyć operację.<br><Toudi> Wyciągnąłem wnioski z tego zdarzenie i możecie tylko wyobrazić moje zadowolenie gdy słyszałem następnego kolesia jąkającego przez telefon: "Jestem gejem i lubię chapać dzide"
Lubi 0 osób
Jeszcze nikt nie dodał Rozmówki do ulubionych, bądź pierwszy
Życzenie dodane przezByku

Życzenie zostało dodaneponad rok temu
i od tej pory zostało wyświetlone2 622 razy.

Link (skopiuj i prześlij znajomym)
Rozmówka (990 znaków)
Rozmówka na Twoją stronę WWW
Rozmówka na Twoją stronę WWW BBCODE
Krótk Link
Rozmowki online: 9
All online: 851
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0781s, odsłon: , standard 19:51:38