Chmurki pomocnicze
REKLAMA
<mistrz> ide dzisiaj do Kaśki i byłem świadkiem niecodziennej sy...
Kategorie: Rozmowy GG IRC
A A A A

<mistrz> ide dzisiaj do Kaśki i byłem świadkiem niecodziennej sytuacji
<michaś> Ej znowu chcesz mi dać odczuć ze nie mam dziewcyzny...?
<mistrz> siedz cicho i sluchaj: Koło sklepu stoi matka z dzieckiem, i podchodzi do neij znajoma i do tego dziecka: ooo wracasz z kościołka i modliłeś się do bozi? A wiesz że bozia patrzy na Ciebie i martwi sie kiedy zrobisz coś źle? Dziecko: Prosze pani ja mam przeciez 8 lat i nie musi sie pani ze mna obchodzic jak z niemowlakiem
<michaś> haha
<mistrz> cicho to jeszcze nei koniec, Ona nadal go dopytuje jak małe dziecko: a gdzie masz swój czerwoniutki rowerek chłopczyku? Dziecko: w d*pie k**wa. Obrocił sie i poszedł zostawiając w szoku tą pania i własną matkę.

REKLAMA
Cofnij
3
<mistrz> ide dzisiaj do Kaśki i byłem świadkiem niecodziennej sytuacji<br><michaś> Ej znowu chcesz mi dać odczuć ze nie mam dziewcyzny...?<br><mistrz> siedz cicho i sluchaj: Koło sklepu stoi matka z dzieckiem, i podchodzi do neij znajoma i do tego dziecka: ooo wracasz z kościołka i modliłeś się do bozi? A wiesz że bozia patrzy na Ciebie i martwi sie kiedy zrobisz coś źle? Dziecko: Prosze pani ja mam przeciez 8 lat i nie musi sie pani ze mna obchodzic jak z niemowlakiem<br><michaś> haha<br><mistrz> cicho to jeszcze nei koniec, Ona nadal go dopytuje jak małe dziecko: a gdzie masz swój czerwoniutki rowerek chłopczyku? Dziecko: w d*pie k**wa. Obrocił sie i poszedł zostawiając w szoku tą pania i własną matkę.
Lubi 0 osób
Jeszcze nikt nie dodał Rozmówki do ulubionych, bądź pierwszy
Życzenie dodane przezTomczyk

Życzenie zostało dodaneponad rok temu
i od tej pory zostało wyświetlone295 razy.

Link (skopiuj i prześlij znajomym)
Rozmówka (743 znaków)
Rozmówka na Twoją stronę WWW
Rozmówka na Twoją stronę WWW BBCODE
Krótk Link
Rozmowki online: 4
All online: 577
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0052s, odsłon: , standard 15:09:28 Google+